КАРБОН

You are here: Контакт информации & Мапа

Карбон

Адреса:
Скупи б.б.
Скопје
Македонија
1000
E-пошта: Оваа e-mail адреса е заштитена од spam bots, треба да ви е вклучен JavaScript за да ја видите.
телефон: 02 3096211
Факс: 02 3096212
http://www.karbon.com.mk

Информации: Комерција: Душан Лалчевски Тел. 075-410-514 Email: dusan@karbon.com.mk Горан Маневски Тел. 076-496-304 Email: goranmanevski@karbon.com.mk